Turnaj v Prahe

PRAŽSKÝ POHÁR V JUDE.

CTM SEVER a výber TON Sever absolvoval plný víkend juda v Prahe pod vedením trénerov Miroslava Šenkára /JC ZTS Martin/ , Michala FEDORA / JK Levice a Petra POZNIKA JK Sparta POVAŽSKÁ BYSTRICA . Pretekári celkom vybojovali 3 zlaté 5 bronzových 3 štvrté 4 piate miesta.Najlepšie sa darilo a prvé miesta vybojovali STANČIAK Maximilian do 30kg,KUBICA Jakub 55 KG obaja z JC MARTIN a SEKOVÁ Martina do 40kg z JK Pov.Bystrica.

Bronzové medaile :ŠKVARENINOVÁ Natalia do 63 kg/TJ ML.ŽILINA/,HOMOLA Nicolas do 66 kg/JK Sokol PRIEVIDZA,STOLLÁROVÁ Sófia do 40 kg /MT/, KOSUTH Oliver do 60kg a ŠEBOVÁ Zoja do 44kg obaja JK LEVICE..

Tesne za medailami zostali na štvrtých miestach JELŠICOVÁ Viktória do 52 kg JKK PRIEVIDZA,KOTRČ Samuel /JS KYSUCKE NM/,HROMADOVÁ Silvia do 48 kg/MT/.

Piate miesta vydobili SABADKOVÁ Vanesa do 63 kg /JK DUBNICA N/V,BABČIANSKA Natalia do 63kg ,ŠUBOVÁ Ktristina do 44kg obe/TJ ML.Žilina/,ČELKOVÁ Nikola do 63 kg.OMAMIK Matej do 81kg obaja z/PB/. Všetci pretekári podali výborné výkony a máličko chýbalo na medaile.GRATULUJEM.

Fotka Miroslava Šenkára.