V sobotu martinskí judisti bojovali na troch súťažiach.

Naši siedmi najmladší sa zúčastnili Medzinárodnej veľkej ceny v Kravinej, kde boli judisti s Poľska, Česka a Slovenska.

Po náročných zápasoch si každý doniesol domov medailu. Najviac sa darilo Milanovi LAZAROVI a Milanovi TEPEROVI, ktorí obsadili 1. miesto. Na 2. mieste sa umiestnili Matúš LAZÁR, Marko FRKÁŇ, Marco HAJNECKÝ a Miško OČKA a  3. miesto obhájil Michal MUCHA.

Starší pretekári sa zúčastnili na turnaji v Pezinku, ktorá je kalendári medzinárodných súťaží, takže tam boli judisti z okolitých 12 štátov. Zúčastnilo sa 70 klubov a 680 pretekárov. Náš oddiel reprezentovalo 8 pretekárov. Najlepšie sa darilo Silvii HROMADOVEJ, ktorá nestačila vo finále na svoju súperku a obsadila 2. miesto. Veľmi pekné 3. miesto obsadil Dominik DUONG a na peknom 5. mieste skončili Martin RUTTKAY, Kristián KAMENIAR a Michal MARUNA.

A nakoniec naši najstarší veteráni sa zúčastnili na Medzinárodných majstrovstiev Maďarska veteránov v Budapešti. Všetci traja podali výborné výkony veď súťaže sa zúčastnila nielen európska špička, ale boli aj tam pretekári  spoza oceánu. Nakoniec sa ani jednému sa nepodarilo vybojovať, 1. miesto, ale  všetci traja borci skončili na veľmi peknom 2. mieste Róbert MARUNA, Mikuláš MANÍK a Martin BIEĽAK.

https://www.facebook.com/