Martinský judisti nasadili vysokú latku

V  sobotu 18.3.2017 sa mladí judisti zúčastnili žiackej olympiády v KNM a starší pretekári sa zúčastnili Majstrovstiev Slovenska juniorov.

V KNM sa zúčastnilo 29 pretekárov z Martina, nemožno niekoho vyzdvihnúť, lebo všetci pretekári podali výborné výkony, a preto Martinčania dominujú aj súťaži družstiev.

Umiestnenie jednotlivých pretekárov:

 

1.miesto:  Lazár Matúš, OČKOVÁ Laura, PAVOLKA Daniel, FRKÁŇ Marko, Lazár Milan, STOLÁROVÁ Sofia, RUTTKAY Martin, HROMADOVÁ Silvia, KUBICA Jakub, VAŽAN Dávid, KAMENIAR Kristián

2.miesto:  TEPER Milan, ŠTRBA Adam, ŠVEHLA Oliver Michal, OČKA Michal, ŠTOLÁRIK Richard, RUSNÁK Jakub, DUONG Dominik, HROMADA Lukáš,  VOZÁR Gabriel

3.miesto:  TRANCYGER Matúš, ŠVEHLA Alexander Michal, STANČIAK Maximilián, REPKA Matúš, VEČEREK Roman, LISÍK Marko

  1. miesto: VEČEREK Dominik, , LISÍK Teo, ONDÁK Silvester

Starší pretekári sa zúčastnili Majstrovstiev Slovenska juniorov v B.Bystrici. Celkovo sme skončili ako druhý najúspešnejší klub, takže si povedzme, že naši borci museli zabrať naplno. Dorastenci už teraz dominujú vo svojich váh. ktg. Dorastenecká jednotka Miroslav RUTTKAY nedal šancu aj starším borcom a s prehľadom vyhral. Podobné umiestnenie  obsadil aj Ľubomír STROMKO a tak isto ako Ruttkay dominuje v juniorskej ktg. Miroslav BLAHUŠIAK, ktorý si poradil so všetkými pretekármi vo svojej váhe a obsadil 1. miesto. Štvrtému sa tak veľmi nedarilo, Maťo VRŽDIAK celkovo obsadil solídne 7. miesto.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1446830202003173&set=pcb.1865711270334734&type=3&theater